R. Federerio abejonės: ruošiasi baigti karjerą?

Neabejotinai jau legendiniu tapęs šveicarų teniso meistras Rogeris Federeris (ATP 3) prakalbo apie tolimesnius savo planus. Viename interviu sportininkas atskleidė, jog nėra tikras, ar šis sezonas nebus jo paskutinysis.

Stulbinančią R. Federerio karjerą vainikavo ir toliau vainikuoja įvairūs rekordai: rekordinį skaičių (20) didžiojo kirčio titulų iškovojęs tenisininkas taip pat yra ir ilgiausiai išbuvęs reitingo viršūnėje. Be to, jis yra ir vyriausias kada nors pirmoje vietoje buvęs žaidėjas. Vienas iš nedaugelio rekordų, kur šveicaras nėra lyderis, tai iškovotų „French Open“ titulų skaičius, mat gruntas niekad nebuvo stiprioji R. Federerio pusė. Be to, grunto etapą sezone jis ne kartą buvo praleidęs.

Būtent todėl išgirdę apie šveicaro dalyvavimą ir grunto sezone teniso gerbėjai bei ekspertai sujudo – galbūt tai ženklas, jog šis sezonas bus paskutinis teniso žvaigždės pasispardymas profesionalų tenise? Iki šiol šios mintys nedavė ramybės, kadangi R. Federeris meistriškai išsisukdavo nuo klausimų apie karjeros pabaigą, tačiau dabar gerbėjams jis atskleidė, jog 2020-ųjų metų sezonas bus jo šeimos bei komandos bendras sprendimas.

R. Federerio pasiekimus drąsiai galima vadinti nepakartojamais bei tokiais, kurių niekas nesitikėjo, kad jis pasieks būdamas 37-erių. Dauguma tenisininkų tokio amžiaus jau be užuolankų kalba apie karjeros pabaigą, planuojasi turnyrus, kuriuose norėtų sudalyvauti paskutinį kartą, tačiau šveicarų maestro kol kas taip ir nepatvirtina, jog 2019-ieji bus jo paskutiniai metai profesionalų lygoje. Tai lieka paslaptis, o kol kas galime tik stebėti, kaip dar mus nustebins šis legendinis tenisininkas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts