R. Federeris sėkmingai startavo Šanchajaus „Masters“ turnyre

Trečioji reitingo raketė startavo pergalingai Kinijoje vykstančiame ATP „Masters“ turnyre. Rogeris Federeris per du setus nugalėjo Ispanijos atstovą Albertą Ramosą (ATP 46) ir tęs kovą dėl titulo.

Galutinis rezultatas 6-2, 7-6, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 26 minutes.

Jau pirmo seto pradžioje 46-ąjai reitingo raketei nebuvo lengva ir ji turėjo atlaikyti varžovo spaudimą, tačiau to padaryti nepavyko ir šveicaras lengvai laimėjo partiją.

Antrame sete situacija pasikeitė, o R. Federeris niekaip negalėjo susikurti progų laimėti ispano padavimų serijų. Dalyviai pasiekė pratęsimą, kuriame teniso maestro triumfavo.

Nugalėtojo sąskaitoje 8 ace'ai, o ispano 7.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 92,175 $ ir 90 reitingo taškų.