R. Nadalis neišnaudojo 3 lemiamų mačo taškų ir pralaimėjo N. Kyrgiosui (VIDEO)

Antroji teniso raketė apmaudžiai pralaimėjo savo aštuntfinalio akistatą Meksikoje. Rafaelis Nadalis po trijų setų kovos turėjo pripažinti australo Nikolo Kyrgioso (ATP 72) pranašumą ir užleisti vietą ketvirtfinalyje.

Nors pirmą setą laimėjo ispanas, tačiau galutinis rezultatas 3-6, 7-6, 7-6 australo naudai. Visas susitikimas truko net 3 valandas ir 5 minutes.

Tai buvo jau šeštasis žaidėjų susitikimas ir trečioji australo pergalė. Pirmame sete jis atidavė savo padavimų seriją ir gana nesunkiai leido ispanui išsiveržti bendrame rezultate į priekį.

Visgi antrame sete 72-oji raketė neleido varžovui laimėti jo padavimo ir teko žaisti pratęsimą, kuriame puikiai padavimą atlikęs N. Kyrgiosas išlygino rezultatą setais.

Lemiamame sete R. Nadalis vėl galėjo palaužti varžovo padavimų seriją, tačiau to padaryti nepavyko. Abu dalyviai vėl pasiekė pratęsimą, kuriame ispanas buvo per plauką nuo pergalės ir turėjo 3 mačbolus. Visgi jų išnaudoti nepavyko, o antrą šansą gavęs australas iškovojo pergalę.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 48,955 $ ir 90 reitingo taškų.