„Roland Garros“: R. Nadalis netikėtai pralaimėjo setą, tačiau laimėjo mačą (VIDEO)

Titulą ginantis tenisininkas netikėtai pralaimėjo setą, trečiame turnyro susitikime, tačiau mačą užbaigė pergalingai. Rafaelis Nadalis (ATP 2) retai kada pralaimi setą "Roland Garros" turnyre, tačiau Davidui Goffinui (ATP 29) vienas iš tų, kuriam pavyko laimėti setą iš grunto karaliaus.

Visgi vienas pralaimėtas setas nieko nepakeitė, o ispanas šventė pergalę rezultatu 6-1, 6-3, 4-6, 6-3. Visas susitikimas truko 2 valandas ir 51 minutę.

Pirmą setą 2-oji reitingo raketė laimėjo labai lengvai ir nesulaukė pasipriešinimo. Antroji partija irgi klostėsi užtikrintai ir joje pavyko du kartus palaužti priešininko padavimo seriją.

Kiek netikėtai trečiame sete nepavyko išnaudoti progų ir įgyti pranašumo R. Nadaliui, o tuo tarpu varžovas užklupo jį nepasiruošusi ir pats susikūrė pranašumą, kurio pakako partijai laimėti.

Paskutinį šio mačo setą Ispanijos atstovas žaidė kur kas užtikrinčiau ir nekartojo tų pačių klaidų. Greitai pavyko įgyti reikiama pranašumą ir jį išlaikyti iki susitikimo pabaigos.

Tai buvo jau 6-asis jų susitikimas ir 5-oji R. Nadalio pergalė.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 222,000 € ir 180 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia Ignacio Londero (ATP 78).

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts