Ričardas Berankis kovojo iki galo, tačiau į pusfinalį nepateko

Pirmoji Lietuvos teniso raketė baigė savo pasirodymą Rusijoje, kur ketvirtfinalio etape po sunkios kovos nusileido savo priešininkui. Ričardas Berankis (ATP 107) šiais metais nepasiekė finalo ir neapgynė visų savo taškų, nes ketvirtfinalio etape nusileido rusui Danilai Medvedevui (ATP 21).

Galutinis kovos rezultatas 2-6, 6-1, 4-6, o visa akistata truko 1 valandą ir 39 minutes.

Jau pirmame sete teko susitaikyti, kad varžovas žais labai gerai ir bus nusiteikęs maksimaliai. Ričardas pralaimėjo net dvi savo padavimo serijas, o rusas be didesnio vargo laimėjo setą.

Visgi antrame sete mūsiškis žaidė geriau, o varžovas pradėjo klysti ir jau seto pradžioje pralaimėjo savo geimą. Vietinis žaidėjas turėjo problemų ne tik žaidime, bet ir su teisėjais, kurie išvedė jį iš kantrybės dėl neteisingai užskaityti taško.

Visgi lemiamas setas priklausė Rusijos atstovui, kuris vis spaudė lietuvį ir kūrėsi progas laimėti padavimo seriją. Setui artėjant prie pabaigos 107-oji raketė suklydo paduodant ne kartą ir pralaimėjo geimą bei mačą.

Už pasirodymą šiame turnyre Ričardas Berankis uždirbo 24,835 $.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts