Ričardas Berankis pasirodymą baigė pirmame Roland Garros etape (VIDEO)

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas Ričardas Berankis (ATP 92) savo pasirodymą Prancūzijos didžiojo kirčio turnyre baigė pirmame etape, kuriame susitiko su Aleksanderiu Zverevu (ATP 3).

Jau prieš dvikovą mūsiškis buvo nurašytas teniso ekspertų, kurie žadėjo lengvą pergalę vokiečiui.

Lietuvis korte išsilaikė tik 1 valandą ir 11 minučių, o galutinis mačo rezultatas 1-6, 1-6, 2-6 Vokietijos tenisininko naudai. Trijų setų mačas truko labai trumpai, o rezultatas atspindi dabartinę Ričardo Berankio formą, kuri po traumos dar nėra optimaliame lygyje.

Jau nuo mačo pradžios mūsų tautietis susidūrė su problemomis, kurios tęsėsi visą mačą. Jaunasis vokietis buvo kur kas atkaklesnis, greitesnis ir stabilesnis, tad dauguma taškų jis laimėjo nesunkiai.

Pirmajai Lietuvos raketei teko susitaikyti su 11 priešininko ace'ų, taip pat mūsų žaidėjui nepavyko susikurti nei vienos progos laimėti varžovo padavimo. Tuo tarpu Aleksanderis Zverevas susikūrė 12 progų laimėti Ričardo padavimą ir sėkmingai realizavo 5 tokias progas.

Visi setai klostėsi tuo pačiu rimtu ir stiliumi, pasipriešinti Vokietijos grandui neišėjo.

Už pralaimėjimą pirmame etape žaidėjai gauna 40,000 € ir 10 reitingo taškų.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts