Ričardas Berankis – Philipp Kohlschreiber (Apžvalga)

Šiandien mūsų tautietis Ričardas Berankis stos į antrąją kovą St. Petersburg turnyre, kur jo laukia vokietis Philipp Kohlschreiber (ATP 34). Mačo pradžia žadama nuo 13:30 centriniame korte.

Pirmoji kova žaidėjams susiklostė visiškai skirtingai, lietuvis po trijų setų kovos (3-6, 6-3, 6-2) įveikė Daniel Masur (ATP 294), o tuo tarpu Philipp K. labai greitai per du setus (6-1, 6-3) įveikė Evgeny Tyurnev iš Rusijos, kuris į pagrindinį turnyro etapą pateko per kvalifikaciją.

Pastaruoju metu vokietis demonstruoja labai gerą žaidimą ir iš paskutinių 10 mačų laimėjo 9. Per šiuos mačus jis spėjo laimėti titulą ir pasiekti ketvirtąjį ratą „Us Open“ turnyre, kuriame žaidė prieš Roger Federer.

Ričardas Berankis šiame turnyre pagaliau po 11 mėnesių trukusio pergalių bado įveikė pirmąjį raundą ATP lygio turnyre. Iš paskutinių 10 kovų lietuvis yra laimėjęs 5.

Tarpusavyje žaidėjai dar nei karto nežaidė. Už patekimą į šį etapą abu žaidėjai užsitikrino 17,090 $ ir 20 reitingo taškų.

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Ričardo Berankio pirmasis mačas :

Philipp Kohlschreiber pirmasis mačas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts