Ričardas Berankis triuškinančiu rezultatu pateko į turnyro finalą Prancūzijoje (VIDEO)

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas ir toliau džiugina visus savo fanus puikiu žaidimu bei pasiektu finalu Prancūzijoje vykstančiame Challenger serijos turnyre. Ričardas Berankis (ATP 131) kaip jau įprasta šiame turnyre nepasigailėjo savo priešininko ir per du setus įveikė ispaną Roberto Carballesą (ATP 81).

Galutinis pusfinalio rezultatas 6-2, 6-2, o visa akistata truko vos 1 valandą ir 6 minutes.

Uždaros patalpos turnyrų mėgėjas iš Lietuvos jau nuo pirmo seto įrodė savo pranašumą prieš grunto žaidėją. Ispanas pirmame sete pralaimėjo dvi savo padavimo serijas ir nerado būdo kaip priešintis lietuviui.

Antrame sete situacija nesikeitė ir mūsiškis toliau žaidė sėkmingiau ir agresyviau prieš 50 pozicijų aukščiau esantį žaidėją. Nors ispanas turėjo ne vieną progą laimėti mūsiškio padavimą, tačiau jis to padaryti taip ir nesugebėjo.

Už pasiektą finalą Ričardas gaus 8,990 € ir 65 reitingo taškus, o finale jis gali susitikti su italu Stefano Travaglia (ATP 144) arba lenku Hubertu Hurkaču (ATP 91).

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts