Ričardas Berankis vienintelis Lietuvos atstovas „Us Open” turnyre

Nors Us Open didžiojo kirčio turnyras prasideda jau šiandien vakare, tačiau mūsų tautiečio kovų dar teks palaukti. Ričardas Berankis savo kovas pradės tik antradienio vakarą, geriausias Lietuvos žaidėjas surems raketes su Prancūzijos atstovu Adrian Mannarino (ATP reitingas – 34).

Nuo metų pradžios puikią formą demonstruojantis prancūzas priartėjo prie savo geriausio karjeros pasiekimo 27 vietos. Šiais metais gali pasigirti iškovojęs du Challenger turnyrus ir pasiekęs vieną ATP250 turnyro finalą bei turintis teigiamą mačų balansą 38/20.

Mūsų šalies atstovas Ričardas Berankis (ATP reitingas – 165) šiais metais sužaidė perpus mažiau mačų, nei prancūzas ir tenkinasi 13/12 balansu. Po traumos vis dar atsigaunantis Ričardas šiemet iškovojo vieną Challenger lygio titulą bei visai neseniai pasiekė finalą kito challenger turnyro finalą.

Tarpusavyje žaidėjai buvo susitikę trys kartus, vieną kartą laimėjo prancūzas, o kitus du lietuvis. Kovos vyko ant abiejų žaidėjų mėgstamų dangų, žolės ir kietos dangos kortų.

Verta paminėti, jog abu žaidėjai mėgsta greitas dangas ir didžiausios iškovotos pergalės yra būtent tokiuose greitos dangos turnyruose.

Paskutinį žaidėjų susirėmimą, kuris vyko 2016 metais,Saint Petersburg ATP250 turnyre, ten rezultatu (7-6) (3-6) (6-3) triumfavo Ričardas.

Už dalyvavimą Us Open'o pirmame etape abu žaidėjai gaus po 50,000$ ir 10 reitingo taškų.

Žaidėjų pasiekimai Us Open'e :

Ričardas Berankis pasigirti pasiekimais negali, praeitais metais pasiektas antrasis raundas ir tai toliausias etapas, kuriame jis buvo.

Adrian Mannarino, taip pat negali pasigirti, nors praeitais metais jis ir krito pirmoje kovoje, tačiau jis yra vienu etapu toliau nužengęs už Ričardą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts