S. Wawrinka Meksikoje turėjo vargo su amerikiečiu

Vienas geriausių Šveicarijos tenisininkų iškovojo sunkią pergalę Meksikoje vykstančiame Akapulko turnyre. Stanislas Wawrinka (ATP 42) po dviejų setų su pratęsimu nugalėjo amerikietį Ryaną Harrisoną (ATP 93) ir pateko į aštuntfinalį.

Galutinis rezultatas 6-4, 7-6, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 35 minutes.

Visą susitikimą šveicaras demonstravo puikų padavimą, o pirmame sete jis nesunkiai įgijo pranašumą ir jį išlaikė iki seto pabaigos. Antrame sete situacija iš pradžių klostėsi identiškai. Jis vėl turėjo pranašumą nuo pirmo geimo, tačiau seto viduryje 93-oji raketė sugebėjo išlyginti rezultatą ir žaidėjai buvo priversti žaisti pratęsimą.

Jame lengva nebuvo, tačiau 42-oji raketė sugebėjo atsilaikyti ir iškovoti pergalę.

Už patekimą į aštuntfinalį jis gaus 24,470 $ ir 45 reitingo taškus. Kitame etape jis susitiks su Styvu Džonsonu (ATP 36).