Laurynas Grigelis sėkmingai pradėjo dvejetų turnyrą Italijoje

Italijos mieste Bergame vykstančiame Challenger serijos turnyre Laurynas Grigelis (ATP Dvejetai 236) kartu su porininku italu Alessandro Motti (ATP dvejetai 155) laimėjo pirmąjį susitikimą. Jie rezultatu 6-7, 6-2, 5-10 nugalėjo brolius kroatus Tomislavą ir Mariną Draganjus (ATP dvejetai 116 ir 114).

Nors pirmajame sete prireikė tiebreak'o, kuriame lietuvio ir italo pora neatsilaikė prieš varžovus, tačiau antrąjį setą pavyko laimėti gana lengvai. Lauryno Grigelio ir Alessandro Motti tendemas toliau rodė gražų tenisą lemiamame sete ir šventė pergalę. Kitame etape jų lauks ispanų pora Pedro Martinez ir Jaume Munar arba italai Daniele Bracciali ir Luca Vanni.

Primename, kad Laurynas Grigelis (ATP 284) rytoj žais ir pirmąjį mačą šio turnyro vientų pirmenybėse. Įveikęs kvalifikaciją, lietuvis susitiks su vokiečiu Matsu Moraingu (ATP 155).

Vokietis pastaruoju metu demonstruoja labai gerą formą, jis jau yra laimėjęs šiame sezone vieną Challenger titulą. Nors lietuviui turėjo atitekti kur kas silpnesnis priešininkas, tačiau pasitraukus dėl traumų kitiems dalyviams įvyko pakitimai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts