Sensacija: R. Berankis sutriuškino 15-tą reitingo raketę ir yra TOP100 reitingo riboje

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas pateikė dienos staigmeną ATP 500 Dubajaus turnyre. Ričardas Berankis (ATP 113) per du setus nugalėjo Danilą Medvedevą (ATP 15) iš Rusijos ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Mūsiškis žaidė pagirtinai ir neleido varžovui atsikvėpti, ką rodo ir galutinis rezultatas 6-3, 6-3. Visas susitikimas truko 1 valandą ir 29 minutes.

Lietuvis jau pirmo seto pradžioje užklupo varžovą nepasiruošusį ir laimėjo jo padavimų seriją. Vėliau seto pabaigoje šį pranašumą pavyko padvigubinti kartu laimint ir setą.

Antrame sete viskas buvo sunkiau, o mūsų tautiečiui ne kartą teko gelbėti savo padavimų seriją lemiamais momentais. Visgi jis netrukus jau turėjo dvigubą pranašumą ir stojo atlikti lemiamų padavimų pergalei. Padaryti to iš pirmo karto nepavyko, rusas sušvelnino rezultatą vienu geimu, tačiau pergalę vėliau vis tiek šventė lietuvis.

Tai buvo trečiasis šių tenisininkų susitikimas ir pirmoji R. Berankio pergalė.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gaus 37,620 $ ir 45 reitingo taškus. Kitame etape jo lauks M. Berrettini (ATP 56) arba Denisas Kudla (ATP 68).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts