Sensacija Toronte? Novakas Džokovičius pralaimėjo 19-mečiui graikui

Masters lygio turnyre, kuris vyksta Kanadoje ant kietosios dangos netrūksta įspūdingų rezultatų. Kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį savo kovą vienetų turnyre baigė ir buvusi pirmoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius (ATP 10), kuris nusileido jaunajam Graikijos talentui Stefanos Tsitsipas (ATP 27). Tenisininkų akistata truko tris setus, o galutinis rezultatas 6-3, 6-7, 6-3 graiko naudai.

Iš viso mačas truko 2 valandas ir 19 minučių.

Jau nuo pirmo seto pradžios matėsi, kad Novakas žaidžia šiek tiek neužtikrintai, o Graikijos tenisininkas pradėjo kurtis progas laimėti jo padavimą. Šeštame seto geime tą padaryti 27-tai raketei pavyko ir ji išsiveržė į priekį, o vėliau ir laimėjo setą.

Antrame sete abu dalyviai savo padavimus laimėjo be didesnių problemų ir nukeliavo į pratęsimą, kuriame nei vienos klaidos nepadaręs serbas triumfavo vieno taško pranašumu.

Trečiame sete situacija susiklostė panašiai kaip ir pirmame sete. 10-oji raketė pralaimėjo savo padavimo seriją, o išlyginti rezultato nesugebėjo.

Abu žaidėjai šiame mače atliko po 11 ace'ų.

Stefanos Tsitsipas pasiekė karjeros pergalę ir pirmą kartą pateko į ketvirtfinalį Masters lygio turnyre, o už, tai jam atiteks 128,050 $ ir 180 reitingo taškų.

Mačo akimirkos:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts