Sensacija „US Open“ Garbine Muguruza neatsilaikė prieš 202-ą raketę

Buvusi pirmoji pasaulio raketė, ispanė Garbine Muguruza (WTA 12) jau antrame turnyro etape baigė savo pasirodymą. Ji po trijų setų kovos nusileido čekei Karolinai Muchovai (WTA 202) ir pasitraukė iš tolimesnių kovų. Galutinis akistatos rezultatas 3-6, 6-4, 6-4 Čekijos atstovės naudai.

Ispanė patyrė fiasko per 2 valandas ir 28 minutes.

Nors pirmą setą užtikrintai laimėjo 12-oji raketė, tačiau jau antrame sete prasidėjo nesklandumai. Čekė laimėjo varžovės padavimą ir kurį laiką pirmavo, tačiau Ispanijos atstovė rado būdą kaip išlyginti rezultatą, visgi lygus rezultatas buvo neilgai ir 202-oji raketė vėl palaužė savo priešininkės padavimų seriją.

Rezultatui setais tapus lygiu, prasidėjo lemiamas trečiasis setas, kuriame jau atrodė, kad mačo favorite sugebės laimėti. Visgi vieno geimo pranašumo jai neužteko, Čekijos tenisininkė ne tik išlygino rezultatą, tačiau jį ir persvėrė į savo naudą.

Įdomus faktas, kad čekė dar nei karto iki US Open nebuvo laimėjus WTA lygio mačo.

Karolina Muchova jau uždirbo 156,000 $ ir 130 reitingo taškų. Kitame etape jos lauks Ashleigh Barty (WTA 17).

mugu

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts