„Serbia Open“ turnyro pusfinalyje N.Djokovičius krito prieš A.Karacevą

N.Djokovičius krito prieš rusą A.Karatsevą.

Serbijos sostinėje vykstančiame ATP 250 serijos „Serbia Open“ turnyre Novakas Djokovičius po daugiau nei 3 valandas trukusios kovos pusfinalyje nusileido rusui Aslanui Karacevui.

Pirmoji pasaulio raketė N.Djokovičius pirmąjį setą pradėjo galingu spurtu 3:0, tačiau rusas parodė savo charakterį ir netrukus atsakė tuo pačiu. Pastarajam išlyginus rezultatą kova vyko taškas į tašką, kol devintajame geime A.Karacevas pirmą kartą išsiveržė į priekį rezultatu 5:4. Nors serbui ir buvo pavykę vėl išlyginti rezultatą, tačiau jau po kelių minučių rusas laimėjo priešininko padavimų seriją ir vėl išsiveržė į priekį 5:6. Dvyliktajame geime N.Djokovičiui nepavyko realizuoti nei vieno iš 3 „break pointų“ ir A.Karacevas pergalingai pabaigė setą.

Antrasis setas ir vėl klostėsi labai panašiai. N.Djokovičius išsiveržė į priekį rezultatu 2:0, tačiau rusijos sportininkas po to laimėjo net 4 geimus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai. Šį kartą antrajam kvėpavimui pakilo Serbijos teniso žvaigždė, kuris sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet dešimtajame geime persverti jį savo naudai ir pergalingai pabaigti setą.

Trečiajame sete žaidimas buvo visai kitoks. Pirmoji pasaulio raketė per pirmus 6 lemiamo seto geimus nesugebėjo realizuoti 8 „break pointu“, o jo oponentas iš Rusijos-5. Taip švaistydami progas abu tenisininkai pasiekė dešimtąjį mačo geimą, kuriame 40:15 pirmavęs serbas nesugebėjo laimėti varžovo padavimų serijos ir po 3 valandas 27 minutes trukusios kovos rezultatu 5:7, 6:4, 4:6 turėjo pripažinti Rusijos tenisininko pranašumą.

A.Karacevas ATP reitingo turnyrinėje lentelėje užima 28 vietą. Taip pat įdomu tai, jog N.Djokovičius šiame mače iš viso realizavo vos 5 iš 28 „break pintų“, o jo oponentas iš Rusijos 6 iš 16.(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts