Simona Halep šventė pergalę, o Karolina Wozniacki pralaimėjo ir dar labiau nutolo nuo pirmosios reitingo vietos

„BNP Paribas Open“ turnyre kova dėl pirmosios reitingo vietos trumpam pasibaigė, nes geriausia Danijos tenisininkė Karolina Wozniacki (WTA 2) baigė savo pasirodymą po pralaimėjimo rusei Darijai Kasatkinai (WTA 19). Tuo tarpu Simona Halep (WTA 1) dar labiau nutols nuo antrosios vietos, ji pateko į ketvirtfinalį nugalėjusi Qiang Wang (WTA 55).

Antroji reitingo raketė niekaip nerado būdo kaip pasipriešinti jaunajai Rusijos talentei ir po 1 valandos ir 41 minutes turėjo pripažinti jos pranašumą rezultatu 6-4 7-5.

Rumunė, reitingo lydėrė per 77 minutes nugalėjo savo priešininkę, galutinis mačo rezultatas 7-5 6-1. Tai buvo jau 17 tenisininkės pergalė šiame sezone, o pralaimėjusi ji yra tik du kartus.

Priminsime, kad šiame turnyre Simona Halep triumfavo 2015 metais. Sekanti jos priešininkė Petra Martič (WTA 51).