Stebuklas Maroke : 617-ta raketė neįtikėtinoje kovoje įveikė 34-tą pasaulio raketę

Maroke vykstančiame vyrų "ATP" turnyre susirinko visi žaidėjai, kurie išsiilgo molio dangos. Tarp dalyvių atvyko ir vokietis Filipas Kohlschreiberis (ATP 34), kuris po dar prieš porą dienų atidavė visas jėgas Deiviso taurės etape prieš Ispaniją.

Vokiečio priešininku pirmame etape tapo vietinis žaidėjas Lamine Ouahabas (ATP 617), visų nuostabai marokietis ne tik laimėjo vieną setą, tačiau ir visą mačą 2-6, 6-0, 7-6.

Nors iš pradžių atrodė, kad šimtuko žaidėjas turėtų susitvarkyti gana lengvai ir po pirmo seto jis, tai įrodė, tačiau jau antrame sete vietinių fanų palaikomas Laminas atsigavo ir išlygino rezultatą.

Paskutiniame sete tenisininkas iš Vokietijos pirmavo 5-2, tačiau užbaigti mačo nesugebėjo, o antrais šansais pasinaudojęs Maroko tenisininkas pasiekė pratęsimą ir iškovojo pergalę.

Tai didžiausia pergalė karjeroje šiam žaidėjui, paskutinį kartą ATP ture jis buvo įveikęs pirmą etapą 2012 metais. – O aukščiausias pasiektas reitingas buvo 114 vieta.

Priminsime, kad 34-oji raketė praeitais metais čia pasiekė finalą

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts