Sugrįžimas į vienetus nesėkmingas – A. Murray nusileido R. Gasquetui

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir šio turnyro nugalėtojas po ilgos pertraukos sugrįžo pralaimėdamas. Andy Murray (ATP 324) per du setus turėjo pripažinti prancūzo Richardo Gasqueto (ATP 56) pranašumą ir greitai baigti savo sugrįžimą.

Galutinis rezultatas 6-4, 6-4 varžovo naudai, o visa kova truko 1 valandą ir 38 minutes.

Mačas prasidėjo nuo pralaimėtos škoto padavimo serijos. Tiesa, vėliau rezultatą pavyko išlyginti, bet trumpam ir 56-oji raketė vėl pirmavo bei laimėjo pirmą partiją.

Antrame sete situacija išliko panaši ir A. Murray nesugebėjo rimčiau pasipriešinti priešininkui, kas nulėmė pralaimėjimą.

Priminsime, kad Škotijos tenisininkui buvo atlikta operacija, po kurios jis kurį laiką žaidė tik dvejetus, o šis mačas jam tik ketvirtasis sezone.