„US Open“ R. Berankis iš žinomo ispano atėmė setą, tačiau susitikimą pralaimėjo

Lietuvos pirmoji teniso raketė baigė savo pasirodymą vienetų turnyre JAV vykstančiame didžiojo kirčio turnyre. Ričardas Berankis (ATP 68) po keturių setų kovos nusileido ispanui Pablo Carreno Bustai (ATP 69).

Galutinis rezultatas 4-6, 7-6, 2-6, 0-6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 46 minutes.

Pirmą setą geriau pradėjo mūsiškis, kuris iš karto įgijo pranašumą laimėjęs priešininko padavimų seriją. Tiesa, Ispanijos atstovas sugebėjo išlyginti rezultatą ir jį persverti setui einant į pabaigą.

Antrame sete jau P. Carreno pirmavo, tačiau jam nepavyko lengvai užbaigti antrosios partijos ir tekk žaisti pratęsimą.

Jame užtikrinčiau pasirodė R. Berankis, kuris išlygino bendrą rezultatą.

Visgi, trečiasis ir ketvirtasis setas nesiklostė sėkmingai mūsų tautiečiui, kuris patyrė pralaimėjimą, o varžovas jam išrašė „riestainį“.

Už pasirodymą „US Open“ turnyre jis gaus 100,000 ir 45 reitingo taškus.