Prieš prancūzą pralaimėjęs R. Berankis pasitraukė iš „US Open” turnyro

Niujorke (JAV) šią savaitę startavo ketvirtasis ir paskutinysis metuose "Didžiojo kirčio" turnyras. Trečiadienį į kortus žengė ir geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis.

Pirmąjame rate 27-erių metų lietuvis (ATP-165) susitiko su 29-erių metų tenisininku iš Prancūzijos Adrianu Mannarino (ATP-34). Deja, tačiau labiau pasipriešinti savo varžovui R. Berankui nepavyko – po trijų setų kovos (2:6, 4:6, 2:6) pergale džiaugėsi dviem metais vyresnis varžovas.

Per pirmuosius keturis geimus servuojantys tenisininkai be vargo laimėdavo savo padavimus, tačiau jau penktąjame R. Berankis susidūrė su rimtomis problemomis. Nors pirmąsias dvi varžovo galimybes laimėti jo padavimą lietuvis neutralizavo, trečiąjį kartą varžovas neklydo ir persvėrė rezultatą savo naudai 3:2. Jau kitame geime progą atstatyti pusiausvyrą turėjo jau R. Berankis, tačiau jam iškovoti taško nepavyko, o A. Mannarino kitos galimybės nesuteikė. Galiausiai varžovas dar kartą laimėjo lietuvio padavimus, neklydo servuodamas bei laimėjo pirmąjį setą 6:2.

R. Berankio nesėkminga serija tęsėsi ir antrojo seto pradžioje. Jau pirmąjame geime lietuvis "sausai" pralaimėjo savo padavimą ir leido varžovui įgyti pranašumą. Nors vėliau mūsų šalies atstovui pavyko susitvarkyti su savo padavimu ir išlyginti žaidimą, tačiau laimėti geimo paduodant varžovui R. Berankiui nepavyko, tad setą 6:4 laimėjo prancūzas.

Trečiojo seto pradžia ir vėl buvo identiška antrąjame sete susiklosčiusiai situacijai – lietuvis dar kartą "sausai" pralaimėjo savo padavimą bei atsidūrė besivejančio vaidmenyje. Vėliau sugrąžinti intrigos į mačą mūsų šalies atstovui nepavyko, o užtikrintai žaidęs varžovas trečiąjį setą laimėjo 6:2 bei pateko į antrąjį turnyro etapą.

Šių dviejų tenisininkų dvikova turėjo įvykti jau vakar, tačiau dėl lietaus susitikimas buvo atidėtas kitai dienai. Tarpusavyje šie atletai iki šiol buvo susigrūmę tris kartus, o dvi pergales jų akistatose iškovojo R. Berankis.

Pralaimėjęs pirmąjį mačą R. Berankis turės tenkintis 10 ATP vienetų reitingo taškų ir 50 tūkst. JAV dolerių čekiu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts