Vašingtono turnyre tarpusavyje susitiks broliai Aleksandras ir Mischa Zverevai

JAV vykstančiame ATP500 lygio turnyre burtų dėka įvyks įsimintinas įvykis teniso pasaulyje. Broliai Saša (ATP 3) ir Miša (ATP 42) Zverevai susitiks trečiame turnyro etape ir oficialiame, ne draugiškame mače išsiaiškins kas iš jų geresnis. Paskutinį kartą šie tenisininkai buvo susitikę 2014 metais Hjustono grunto dangos turnyro kvalifikacijoje ir tą kartą geriau pasirodė vyresnysis brolis Miša.

Iš viso jie susitikę buvo du kartus, tiek 2014, tiek ir 2012 metais, bet tuomet Aleksandras buvo dar paauglys.

Šiame turnyre abu rusų kilmės vokiečiai įveikė savo pirmus priešininkus. 3-oji raketė nugalėjo Maleką Jazirį (ATP 64) rezultatu 6-2, 6-1, o 42-oji raketė įveikė Timą Smyčeką (ATP 101) 6-2, 7-6.

Praėjus 4 metams, daug kas pasikeitė šiuo metu Aleksandras Zverevas yra vienas iš geriausių pasaulio žaidėjų ir užima trečią vietą reitinge, o tuo tarpu vyresnysis brolis tik 42 ir pastaruoju metu nerodo geriausio teniso, tiesa jam pavyko iškovoti vieną ATP titulą šiais metais.

Priminsime, kad jie dažnai žaidžia poroje dvejetų turnyrus, kuriuose pasiekė ne vieną finalą kartu.

Tenisininkų akistata įvyks šiąnakt.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts