Venus Williams „Us Open“ finale neišvysime (Video ir statistika)

Ketvirtfinalio mače tarp Venus Williams (WTA 9) ir Stephens Sloane (WTA 83) prireikė trijų setų, kad paaiškėtu nugalėtoja. Visgi po atkaklios kovos, 10 metų jaunesnė Stephens Sloane per tris setus, rezultatu 1:2 (1-6 6-0 5-7) įveikė savo dievaitę Venus Williams.

Mačas truko dvi valandas ir septynias minutes, per kurias abi žaidėjos atidavė daug jėgų. Venus Williams mačas prasidėjo labai prastai, pirmajame sete ji padarė, net 17 neišprovokuotų klaidų, nesusikūrė nei vienos progos laimėti varžovės padavimą, o tuo tarpu Stephens Sloane susikūrė dvi progas laimėti Venus Williams padavimą ir tai padarė abu kartus sėkmingai.

Antrajame sete viskas apsikeitė ir intriga grįžo į mačą. Venus sumažinusi klaidų skaičių ir laimėjusi tris kartus varžovės padavimą išlygino rezultatą setais 1:1.

Lemiame sete niekas nebuvo aišku iki pat pabaigos, abi žaidėjos keletą kartų apsikeitė padavimais, tačiau galutinis taškas buvo, kai rezultatui esant 5-5 Venus vėl pralaimėjo savo padavimą, o Stephens reikėjo užbaigti mačą paduodant, ką ji ir sėkmingai padarė.

Per visą mačą Venus Williams padarė, net 51 neišprovokuota klaidą, tai ir galutinio rezultato priežąstis, nes jos varžovė suklydo tik 27 kartus.

Venus Williams už šį pasirodymą Us Open turnyre gaus 920,000 $ ir 780 reitingo taškų. Stephens Sloane už pirmą kartą gyvenime pasiektą didžiojo kirčio finalą yra užsitikrinusi 1,825,000 $ ir 1300 reitingo taškų.

Statistika :

View post on imgur.com

Gražiausi mačo taškai :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts