S. Halep triumfavo Dubajuje ir iškovojo jau 20 titulą karjeroje

Dubajaus WTA turnyras ant kietosios dangos, kurio nugalėtoja gauna 470 reitingo taškų pasibaigė dar vienu rumunės triumfu. Simona Halep (WTA 2) po trijų setų kovos pranoko Eleną Rybakiną (WTA 19) iš Kazachstano ir iškovojo jau 20 titulą savo karjeroje.

Galutinis rezultatas 3-6, 6-3, 7-6 (7:5), o visas susitikimas truko 2 valandas ir 29 minutes.

Pirmame sete S. Halep ne kartą galėjo palaužti varžovės padavimų seriją, tačiau to padaryti taip ir nesugebėjo, o tuo tarpu kazachstanietė savo šansą išnaudojo ir laimėjo partiją.

Antrame užvirė atkakli kova, tačiau 2-oji reitingo raketė sugebėjo palaužti varžovės pasipriešinimą bei išlyginti bendrąjį mačo rezultatą.

Lemiamoje dalyje teko žaisti pratęsimą, tačiau iki jo finalistės dar spėjo du kartus apsikeisti padavimų serijomis. Vėliau, žaidžiant papildomus taškus teko taip pat pakovoti, bet geriau sužaidė Rumunijos atstovė.

Už iškovotą titulą jai atiteko 696,860 $ ir 470 reitingo taškų.