Vimbldonas: Ernestas Gulbis per žingsnį nuo pagrindinio etapo, Jurgenas Zoppas po trijų setų kovos pralaimėjo

Prasidėjusi Vimbldono turnyro atranka sukvietė visus žemesnio lygio žaidėjus siekti svajonės ir prasimušti į pagrindinį didžiojo kirčio turnyro etapą. Pirmasis etapas žaidėjams žada 40,013 € ir 10 reitingo taškų, o tokio prizo nieks nenori atsisakyti.

Antrame kvalifikacijos etape savo kovas sužaidė ir latvis Ernestas Gublis (ATP 139) bei estas Jurgenas Zoppas (ATP 107).

Latvijos tenisininkas trijų setų kovoje 4-6, 6-3, 6-3 nugalėjo čeką Ždeneką Kolarą (ATP 224) ir užsitikrino kovą dėl pagrindinio etapo. Kitoje kovoje jis susitiks su italu Lorenzo Sonego (ATP 122), tai bus trečiasis jų susitikimas šiais metais.

Estijos tenisininkui taip nepasisėkė, jis po trijų setų kovos nusileido italui Alessandro Gianessi (ATP 201) ir baigė savo pasirodymą Anglijoje. Italas savo priešininką įveikė rezultatu 6-3, 6-7, 13-11, o lemiamamas setas truko net 24 geim'us.

Priminsime, kad Ernestas Gulbis praeitais metais pasiekė trečią turnyro etapą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts