Vimbldonas: Novakas Džokovičius eilinį kartą įveikė Kei Nišikori ir pateko į pusfinalį

Geriausias Serbijos teniso žaidėjas ir toliau demonstruoja puikų tenisą, kurio dėka įveikė ketvirtfinalio barjerą. Novakas Džokovičius (ATP 21) po keturių setų kovos nugalėjo japoną Kei Nišikorį (ATP 28), kuris šiemet jau 3 kartą pralaimi prieš serbą.

21-oji raketė į pusfinalį pateko rezultatu 6-3, 3-6, 6-2, 6-2, o visas ketvirtfinalio mačas truko 2 valandas ir 38 minutes.

Nors pirmą setą gana lengvai laimėjo Novakas, tačiau jau antrame sete susikūrtų progų mačo nugalėtojas neišnaudojo, o pats savo padavimą pralaimėjo. Rezultatui esant 1-1 setais prasidėjo atkakli kova ir abu tenisininkai trečiame sete turėjo galimybių išsiveržti į priekį.

Visgi buvusi pirmoji pasaulio raketė žaidė kur kas sėkmingiau ir laimėjo trečią setą. Ketvirtame sete atrodė vėl rezultatas taps lygus, nes 28-oji raketė laimėjo priešininko padavimą jau seto pradžioje. To nepakako, Serbijos atstovas išlygino ir persvėrė rezultatą.

Novakas Džokovičius po dviejų metų pertraukos vėl pateko į šio didžiojo kirčio turnyro pusfinalį ir uždirbo 634,214 € bei 720 reitingo taškų.