Vimbldonas: Po neįtikėtinos penkių setų kovos į finalą pateko Kevinas Andersonas

Didžiojo kirčio pusfinalio etape mes sulaukėmė naujų rekordų, kurių autoriais tapo Džonas Isneris (ATP 10) ir Kevinas Adersonas (ATP 8). Tenisininkai sužaidė net 6 valandas ir 36 minutes trukusį mačą, kuriame buvo 99 padavimai. Tai yra antras toks ilgas mačas Vimbldono istorijoje, 10-oji pasaulio raketė jau antrą kartą istorijoje žaidžia tokį mačą.

Visgi po ilgiausio pusfinalio įstorijoje į finalą pateko Pietų Afrikos atstovas, kuris 7-6, 6-7, 6-7, 6-4, 26-24 nugalėjo JAV tenisininką.

Aukštaūgiai žaidėjai tiesiog puikiai atliko savo padavimus, nugalėtojo saskaitoje 49 ace'ai, o pralaimėtojo 53 tokie padavimai.

Nors aukštaūgiai ir pasižymėjo puikiu padavimu, tačiau abu žaidėjai ne kartą laimėjo priešininko padavimų serijas. Pagal taisykles, kad laimėti penkių setų mačą Vimbldone, reikia galutiniame sete laimėti varžovo padavimą ir išsiveržti dvejais geimais į priekį.

Pietų Afrikos respublikos atstovas tik antrą kartą pateko į didžiojo kirčio turnyro finalą, praeitą kartą jis žaidė 2017 metų Us Open finale, kur susitiko su Rafaeliu Nadaliu.

Priminsime, kad 8-oji raketė ketvirtfinalio etape nugalėjo praeitų metų čempioną Rogerį Federerį.

Už patekimą į finalo etapą jis gaus 1,269,556 € ir 1200 reitingo taškų, kas jį jau pakels į 5 reitingo vietą, tai bus didžiausias tenisininko pasiekimas kol kas.

Džonas Isneris namo keliaus su 634,214 € ir 720 reitingo taškais.