Vimbldonas: Sesės Serena ir Venus Williams iškovojo nelengvas pergales

Didysis kirtis, kuris vyksta ant žolės dangos sulaukė ir sesių Williams pasirodymo, abi tituluotos žaidėjos pergalingai pradėjo turnyrą. Serena Williams (WTA 181) per du setus įveikė Arantxa Rus (WTA 105), o Venus Williams (WTA 9) per tris setus nugalėjo Johnana Larsson (WTA 58).

Serena Williams rezultatu 7-5, 6-3 per 1 valandą ir 29 minutes pateko į kitą etapą ir užsitikrino 71,095 € ir 70 reitingo taškų.

Savo pirmame mače 181-oji raketė atliko 5 padavimus be atsako, o paduodant suklydo tik kartą. Pirmame sete vyravo lygi kova ir abi žaidėjos apsikeitė padavimais, tačiau seto pabaigoje amerikietei pavyko dar kartą palaužti varžovės padavimą.

Antrasis setas prasidėjo nuo olandės puikaus žaidimo ir ji išsiveržė į priekį, visgi buvusi pirmoji pasaulio raketė nepasidavė ir išlygino rezultatą, o vėliau jį ir persvėrė.

Venus Williams savo mače turėjo kaip reikiant pakovoti ir jai prireikė net trijų setų, kad nugalėtų švedę. Galutinis mačo rezultatas 6-7, 6-2, 6-1, o korte tenisininkės praleido net 2 valandas ir 11 minučių.

Abi žaidėjos stipriai klydo paduodant, 58-osios raketės sąskaitoje 11 dvigubų klaidų, o mačo nugalėtojos 9.

Pirmame sete abi žaidėjos žaidė nestabiliai ir dažnai keitėsi padavimais, taip setas nukeliavo iki pratęsimo, kuriame geriau pasirodė Švedijos atstovė.

Pralaimėtas setas paskatino JAV sportininkę žaisti kur kas geriau ir per kitus du setus ji lengvai iškovojo pergalę ir pateko į kitą etapą.