Džonas Isneris vienintėlis iš amerikiečių pateko į aštuntfinalį, M. Raoničius be vargo įveikė S. Wawrinką

JAV vykstantis didžiojo kirčio turnyras negailestingas vietiniams žaidėjams iš kurių liko tik ace'ų mašina vadinamas Džonas Isneris (ATP 11), kuris trečiame turnyro etape įveikė serbą Dušaną Lajovičių (ATP 62) ir pateko į aštuntfinalį. Akistata pareikalavo net 47 geimų, o galutinis rezultatas 7-6, 6-7, 6-3, 7-5.

Iš viso mačas truko 3 valandas ir 30 minučių.

Tiesiog puikiai padavimą atlikęs amerikietis varžovui leido susikurti tik 3 progas kovoti dėl jo padavimo, tačiau 62-oji raketė neišnaudojo tokių progų. Pirmus du setus savo padavimus puikiai gynęs serbas nukeliavo į pratęsimus, o viename iš jų pavyko palaužti JAV tenisininką.

Visgi likę du setai klostėsi pagal 11-osios raketės žaidimo braižą, jis išnaudojo susikurtas progas ir laimėjo varžovo padavimą ir išlaikė pranašumą iki galo.

Statistika:
isner

Kitame mače kanadietis Milošas Raoničius (ATP 24) nugalėjo 101-ą raketę iš Šveicarijos Stanislą Wawrinką. Nors iki šio mačo šveicaras demonstravo puikų tenisą ir siekė dar vieno titulo šiame turnyre, tačiau jis nesugebėjo pasipriešinti Kanados milžinui ir pralaimėjo 7-6, 6-4, 6-3.

Jų akistata truko 2 valandas ir 11 minučių.

Stanas šiame mače sugebėjo susikurti tik vieną progą laimėti varžovo padavimą, tačiau ir jos neišnaudojo, o tuo tarpu Milošas 3 kartus laimėjo 101-osios raketės padavimą ir to pakako triumfuoti mače.

Didžiausia problema Šveicarijos tenisininkui šiame mače buvo motyvacijos stygius, po pirmo pralaimėto seto ir neišnaudotų progų pratęsime jis pradėjo žaisti kur kas prasčiau.

Statistika:
stan

Už patekimą į kitą etapą žaidėjai gaus 266,000 $ ir 180 reitingo taškų. Abu nugalėtojai susitiks tarpusavyje kitame mače.