Europos taurė: „Lietuvos rytas“ – „CSP“ (apžvalga)

Šį vakarą „Siemens“ arenoje į svarbią kovą stos Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa. Vilniečių Europos taurės pirmojo rato pabaigoje laukia akistata su „Limoges CSP“ klubu iš Prancūzijos.

Abu šie klubai yra C grupės turnyrinės lentelės kaimynai: svečiai su dvejomis pergalėmis užima trečiąją poziciją, o vieną pergalę iškovojusi „Ryto“ ekipa žengia ketvirta. Tiesa, pergalės atveju vilniečiai aplenktų savo šiandieninius varžovus, o nesėmės atveju gali nukristi net į paskutinę poziciją savo grupėje.

„CSP“ klubas Europos taurėje šį sezoną įveikė abi paskutines vietas grupėje užimančias komandas – „Partizan“ ir „RETAbet“, o prieš grupės lyderes „Lokomotiv Kuban“ bei „Alba“ patyrė nesėkmes. Ne itin sėkmingai jų sezonas klostosi vietiniame čempionate, kur po aštuonių turų vos keturias pergales iškovojusi komanda šiuo metu užima vos dešimtą poziciją, kurioje likusi ekipa net nepatektų į atkrintamąsias varžybas.

Penktoji Vilniaus „Lietuvos ryto“ akistata Europos taurės turnyre – antradienį 20:00 val. Susitikimą tiesiogiai galėsite stebėti TV6 kanalu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts