Iš pagrindų atsinaujinusi „Cavs“ susitvarkė su „Hawks“, „Blazers“ į pergalę atvedė D. Lillardo 50 taškų (VIDEO, REZULTATAI)

Klivlendo „Cavaliers“ ekipa paskutinę mainų dieną atsinaujino iš pagrindų. Nors komandos naujokai dar nežaidė, „Cavs“ vis tiek 123:107 nugalėjo Atlantos „Hawks“ krepšininkus.

Į pergalę „Cavs“ vedė fantastiškai žaidęs LeBronas Jamesas. Atletas pelnė 22 taškus, atliko 19 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 12 atšokusių kamuolių. Jam taip pat puikiai talkino rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Kyle‘as Korveris, kurio sąskaitoje – 30 taškų. Būtent K. Korverio keturi iš eilės tritaškiai trečiajame kėlinyje leido „Cavaliers“ pabėgti nuo varžų.

O 19 rezultatyvių perdavimų yra naujasis L. Jameso karjeros rekordas.

Šiose rungtynėse „Cavaliers“ registravo vos 10 žaidėju ir verta paminėti, kad du iš jų žaidė tik po minutę.

Tuo metu komandos naujokai George‘as Hillas, Jordanas Clarksonas, Larry Nance‘as ir Rodney Hoodas jau buvo su komanda, tačiau rungtynes stebėjo iš rūbines. Jie aikštėje turėtų debiutuoti sekmadienį prieš „Celtics“.

„Hawks“ komandoje rezultatyviausias buvo Dennisas Schroderis pelnęs 25 taškus, Taureanas Prince‘as pridėjo 15, Tyleris Dorsey 14, Kentas Bazemore‘as 13, Ersanas Ilyasova 12, Isaiah Tayloras 11.

„Cavaliers“ komandoje K. Korveris pelnė 30 taškų (7/13 trit.), Jeffas Greenas 24, L. Jamesas 22, Cedi Osmanas 16, Jose Calderonas 11.

Tuo metu Portlendo „Trail Blazers“ trečiajame kėlinyje sugebėjo perlaužti rungtynes Sakramente ir užtikrintai įveikė vietos „Kings“.

Neabejotinai ryškiausiomis spalvomis šiose rungtynėse švietė Damianas Lillardas.
„Blazers“ įžaidėjas per 29 minutes pelnė 50 taškų (8/13 dvit., 8/13 trit., 10/10 baud.), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. 22 taškus D. Lillardas pelnė trečiajame kėlinyje, o ketvirtajame kėlinyje nė nežaidė.

D. Lillardas prisijungė prie C.J. McCollumo ir Jameso Hardeno, kuriems šį sezoną pavyko pelnyti 50 taškų per tris kėlinius.

Esminis rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Nors po pirmosios rungtynių dalies „Blazers“ pirmavo 62:52, tačiau likus 4 su puse minutės „Kings“ atsiliko jau tik tašku (74:75). Būtent tada svečiai iš Portlendo viską ir išsprendė. „Blazers“ sugebėjo spurtuoti 19:0 ir tokiu būdu nepaliko jokių vilčių savo varžovams šiose rungtynėse.

„Blazers“ ekipoje rezultatyviausias buvo D. Lillardas su 50 taškų, Maurice‘as Harklessas pridėjo 15, Shabazzas Napieras 13, S.J. McCollumas 11.

„Kings“ ekipoje Willie Cauley-Steinas pelnė 19 taškų, Zachas Randolphas 17 (9 atk. kam.), Buddy Hieldas 16 (5/9 trit.), De‘Aaronas Foxas 13 (9 rez. perd.).

Los Andželo „Clippers“ 108:95 Detroito „Pistons“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 82:100 Filadelfijos „76ers“
Milvokio „Bucks“ 85:91 Majamio „Heat“
Denverio „Nuggets“ 104:130 Hjustono „Rockets“
Šarlotės „Hornets“ 94:106 Jutos „Jazz“
Minesotos „Timberwolves“ 113:114 Čikagos „Bulls“