L. Jameso trigubas dublis ir pergalingas blokas pratęsė „Cavaliers“ pergalių seriją, „Warriors“ išsityčiojo iš „Bulls“ (VIDEO, REZULTATAI)

LeBrono Jameso vedama Klivlendo „Cavaliers“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės, tačiau ją pasiekė 100:99 įveikdama Šarlotės „Hornets“ ekipą.

Pergalei pasiekti prireikė L. Jameso trigubo dublio, šaltų J.R. Smitho nervų ir itin geros gynybos mačo pabaigoje.

Likus dar pusnatros minutės L. Jamesas metimu iš po krepšio išlygino rezultatą, o likus 48 sekundėms iki rungtynių pabaigos J.R. Smithas pataikė vieną baudos metimą ir išvedė „Cavaliers“ į priekį.

„Hornets“ dar turėjo šansų laimėti rungtynes, tačiau „Cavaliers“ neleido niekam priartėti prie krepšio ir svečiai turėjo tenkintis nepatogiu metimu. Jeremy Lambas prametė tritaškį, tačiau kamuolį toli numušė Dwightas Howardas taip sutekdamas dar vieną šansą Kemba Walkeriui.

Įžaidėjas turėjo greitai išmesti kamuolį, tačiau jį nežymiai, pirštų galais lietė L. Jamesas ir metimas tikslo nepasiekė. „Cavaliers“ tai buvo 7-oji pergalė iš eilės ir tai yra ilgiausia pergalių serija šiuo metu.

L. Jamesas iš viso pelnė 27 taškus (16 atk. k., 13 rez. perdavimų, 3 blokai), 16 pridėjo J.R. Smithas, 13 Kyle‘as Korveris, 12 Jae Crowderis, 11 Kevinas Love‘as (13 atk. kam.).

„Hornets“ ekipoje išsiskyrė D. Howardas pelnęs 20 taškų (13 atk. k.), po 17 pridėjo Michaelas Kidd-Gilchristas ir Marvinas Williamsas (8 atk. k.).

Tuo tarpu Oklendo „Warriors“ net 143:94 pažemino Čikagos „Bulls“ krepšininkus.

NBA čempionai pirmąjį kėlinį pralaimėjo 29:32, tačiau po to itin užsikūrė. Antrąjį ketvirtį laimėjo 45:21, o trečiąjį 36:13. Stephenas Curry vien per antrą kėlinį pelnė 26 taškus ir tai jau buvo septintas kartas jo karjeroje, kai krepšininkas po dviejų kėlinių turėjo savo sąskaitoje 30 taškų arba daugiau.

Įdomu, kad per paskutinius ketverius metus, tai jau septinta „Warriors“ pergalė, kuri buvo iškovota 40 arba didesniu taškų skirtumu. Tuo tarpu „Bulls“ per paskutinius 27 metus reguliariojo sezono rungtynėse nė karto nebuvo praleidusi tiek daug taškų.

„Warriors“ į pergalę vedė S. Curry, kuris pelnė 33 taškus (6/9 dvit., 4/11 trit., 9/9 baudos), 29 pridėjo Klay Thompsonas (7/8 dvit., 5/9 trit.), 17 taškų pelnė Nickas Youngas.

„Bulls“ ekipoje išsiskyrė Jerianas Grantas su 21 tašku, Lauri Markkanenas pridėjo 14, o Antonio Blakeney 11.

Portlando „Trail Blazers“ 127:125 Bruklino „Nets“
Niujorko „Knicks“ 104:116 Atlantos „Hawks“
Orlando „Magic“ 103:118 Bostono „Celtics“
Majamio „Heat“ 109:97 Minesotos „Timberwolves“
Detroito „Pistons“ 99:98 Oklahomos „Thunder“
Memfio „Grizzlies“ 92:104 Denverio „Nuggets“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 115:91 Finikso „Suns“