„Premier“ lyga planuoja pratęsti sezoną neutraliuose stadione ir už uždarų durų

Dėl koronaviruso protrūkio sustabdyta Anglijos "Premier" lyga ieško galimų sprendimo variantų, kaip užbaigti čempionatą, kuriame dar liko sužaisti 92 rungtynes.

Pagal dabartinį planą, rungtynės Anglijoje turėtų atsinaujinti balandžio 4 dieną, tiesa, kol kas neaišku, ar šio termino nereikės atidėti.

"The Sun" skelbia, kad sugrįžusi "Premier" lyga gali būti visiškai kitokia, nei esame įpratę matyti. Visų pirma, praktiškai nėra jokių abejonių, kad visi mačai vyks už uždarų durų.

Maža to, spėjama, kad komandos negalės žaisti savo stadionuose, o visos rungtynės vyks dviejuose ar trijuose stadionuose. Gali būti, kad viename stadione per dieną bus sužaidžiami keli susitikimai.

"Premier" lyga taip pat nori kompensuoti patirtą žalą televizijoms, todėl visos rungtynės vyktų skirtingu metu, todėl jas visas būtų galima transliuoti tiesiogiai.

Tie patys šaltiniai praneša, kad sezono pabaiga vyktų neįprastu tempu ir komandoms tektų nuolat žaisti kas tris dienas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts