Nauja Operacija „Broken Fang” CS:GO žaidime

broken fang

po daugiau nei metų Counter-Strike: Global Offensive susilaukė dar vieno tikrai didelio atnaujinimo. Ir šį kartą su tuo atnaujinimu gavome ir nauja operaciją „Broken Fang” Daugelis sako, kad ši operacija yra viena iš didžiausių kada nors buvusių. Ko tikėtis šioje apžvalgoje ?

  • Trumpo pasakojimo kas atsirado.
  • Šiek tiek svarbių aspektų.
  • Verdikto.

Kas naujo atėjo su šiuo „Update”

  • Jūsų „Statusų” apžvalga – tarkim kokį ginklą dažniausiai naudojate, kuriame žemėlapyje daugiausiai gaunate pergalių, į kurią vietą dažniausiai pataikote ( Kojos, rankos ar kita )
  • Nauja „Ping” sistema – Manau norite paklausti ką ji daro ? Viskas paprasta, tiesiog galite pažymėti vietą žemėlapyje kur yra priešas, ši nauja sistema manau tikrai vertinga tiems, kurie negali šnekėti dėl tam tikrų priežasčių, palengvins ir darbą, mažiau reikės rašyti 🙂

*Septyni nauji žemėlapiai bei naujas „Retake” modas + Premier mode per kurį galite tiesiogine ta žodžio prasme išmesti žemėlapius, kurių nenorėsite žaisti, esmė paprasta tiesiog vyks balsavimas dėl žemėlapio kurį žaisite.

  • Na bei aišku nauji skinai ginklams, naujos kolekcijos, naujos dėžės, nauji žmogeliukai ir dar daug kitko !

Ką aš gausiu pirkdamas šį „Broken Fang” pasą

  • „Broken Fang” monetą kuri gali būti patobulinta nuo bronzinės iki deimantinės.
  • Prieigą prie operacijos apdovanojimų.
  • Prieigą prie „ Priemier” rėžimo.
  • Na ir aišku patirties ( XP ) boosto, kai baigsite visas misijas.

Kuo ši operacija pakerėjo mane

Dar nebuvau matęs tokio dalyko ankščiau, na galbūt dėlto jog esu gan naujas šiame žaidime, bet nepaminėti šio dalyko man būtų tiesiog nusikaltimas. Už įveiktą misiją jūs gaunate atitinkamus taškus ir taip jūs galite pasiimti kokį norite daiktą ( Skiną ar kokį nors „graffiti” šaunu taip ?

Manau jums kilo klausimas ar galiu gi aš žaisti šią operaciją nenusipirkęs „Broken Fang” operacijos ?;

Taip, bet tiesiog negausite atitinkamų žvaigždučių ir negalėsite žaisti specialaus „Premier” modo. Bei norint pasiimti tas išsvajotas žvaigždutes – vis gi turėsite nusipirkti tą narystę.

Kas išviso tas „Retake”

Šis modas skirtas tiems, kas dažniausiai neturi laiko, nes yra be galo užimti, kad sužaisti pilną competitive režimą. Taigi, šis modas kaip tik jums. Jį galės žaisti visi, nesvarbu, turite nusipirkę šį pasą ar ne.

Trumpas paaiškinimas, kaip viskas vyksta – Tiesiog teroristai užminuoja bombą ir turi ją apsaugoti nuo policininkų. Pasirinkę savo ginklų sudėtį.

„Broken Fang” operacija baigsis balandžio 30 dieną.

Tekstas parašytas pagal lankytojo nuomonė

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts