Paskelbti geriausi 2020 metų CS:GO žaidėjai

zywoo

Paskelbtas geriausias 2020 metų sezono žaidėjas – juo tapo “Team Vitality” žvaigždė Mathieu “ZywOo” Herbaut. 20 metų prancūzas du metus iš eilės tampa geriausiu sezono žaidėju, kuriam nuolat į nugarą kvėpuoja didžiausias konkurentas Oleksandras “s1mple” Kostylievas. 

Nuolat vyksta aršios diskusijos, kuris iš šių meistrų yra geriausias – vieni ekspertai mano, kad talentingesnis yra ukrainietis “s1mple”. Tačiau “ZywOo” yra labiau komandinis žaidėjas ir tai leidžia pasiekti geresnius rezultatus “Team Vitality” ekipai, nei oponento “NaVi”. Būtent komandos rezultatai galų gale nulemia “ZywOo” triumfą 2 metus iš eilės.

2020m. “Team Vitality” reitinguose liko 2 vietoje, praleisdami į priekį “Astralis. Laimėti 2 turnyrai ir dar 4 turnyruose pasiekti finalai. “ZywOo” net 6 turnyruose laimėjo naudingiausio žaidėjo apdovanojimą. 

2020m. sezono žaidėjų Top 10 atrodo taip:

  1. Mathieu “ZywOo” Herbaut (“Team Vitality”)
  2. Oleksandras “s1mple” Kostylievas (“NaVi”)
  3. Nicolai “dev1ce” Reedtz (“Astralis”)
  4. Nikola “NiKo” Kovač (“G2 Esports”)
  5. Denis “electronic” Sharipov (“NaVi”)
  6. Bejamin “blameF” Bremer (“Complexity”)
  7. Robin “ropz” Kool (“mousesports”)
  8. Jonathan “EliGE” Jablonowki (“Team Liquid”)
  9. Peter “dupreeh” Rasmussen (“Astralis”)
  10. Floran “syrsoN” Riche (“BIG”)
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts