Patvirtintas „DOTA Pro Cirquit“ sezono tvarkraštis

dota

Pradedant naujus metus su teigiamomis žiniomis apie Covid-19 vakciną, dalinamasi planais dėl “Dota Pro Cirquit” 2021 metų kovas. Šių metų sezonas turėtų prasidėti Sausio 18 d. Sezonas bus suskirstytas į dvi dalis, kurios vyks iki „The international 10“ etapo.

Kiekvieną sezoną sudarys 6 savaičių etapai vedantys iki Didžiojo Kirčio turnyro. Po dvejų sezonų bus atrankos į likusius „The International 10“ turnyrus vyksiančius Stokholme rugpjūčio mėnesį.

Dviejų sezonų kalendorius atrodo taip: 
Pirmas sezonas: Sausio 18 d. – Vasario 28 d. 
Pirmas Didysis Kirtis: Kovo 25 d. – Balandžio 4 d.
Antras sezonas: Balandžio 13 d. – Gegužės 23 d.
Antras Didysis Kirtis: Birželio 2 d. – Birželio 13 d.

Atsižvelgiant į tai, kad kelios komandos per metus patyrė daug pakeitimų komandų sudėtyse, o ankstesnio sezono komandų rezultatai skyrėsi, nebus skaičiuojami ankstesnio sezono taškai, kaip būdas komandoms į divizionus suskirstyti.

Bus atrinktos 4 geriausios komandas su geriausia forma iš kiekvieno regiono, kad būtų galima tiesiogiai patekti į aukštesnį divizioną, o uždarų ir atvirų atrankos serijų metu bus nustatyta likusios 12 abiejų divizionų komandų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts