„El Clasico“: visas rungtynes pirmavusi „Barcelona“ namuose palaužė „Real“

Stipriausiame senojo žemyno turnyre „Barcelona“ (12-2) pratęsė pergalių seriją. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo namų arenoje 93:80 (24:19, 27:23, 16:16, 26:22) nugalėjo Madrido „Real“ (11-3) ir tapo vienvalde pirmenybių lydere.

Rungtynėse vėl puikų pasirodymą surengė jaunasis Lietuvos talentas Rokas Jokubaitis. Lietuvis ant parketo praleido 14 minučių ir pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo vieną atšokusį kamuolį ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Sunkiai rungtynėse išsivažiavusi „Barcelona“ mačo kontrolę perėmė pirmojo kėlinio pabaigoje. Įsibėgėjęs Katalonijos klubas sparčiai rinko taškus, o antrojo kėlinio viduryje komandų skirtumas išaugo iki dviženklio skaičiaus. Vėliau „Barcelona“ ekipos pranašumas tik didėjo, o taip ir nebepirmavusi „Real“ ekipa privalėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Barceloną“ į pergalę vedė dvigubą dublį surinkęs Nikola Mirotičius, kuris per 28 ant parketo praleistas minutes pelnė 31 tašką (4/4 dvit., 3/5 trit., 14/15 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą.