F1 gyvai: Meksikos Grand Prix

„Mercedes" bolidas trasoje

18-tas „Formulės 1″ etapas vyks Meksikoje, Hermano Rodriguezo autodrome. Jame lenktynininkams teks įveikti 71 ratą, o vieno rato atstumas – 4,304km.

Iš pirmųjų dviejų pozicijų sekmadienio vakarą viename gausiausiai gyvenamų pasaulio miestų – Meksike, startuos du „Mercedes“ lenktynininkai suomis Valterri Bottas ir britas Lewisas Hamiltonas. Už jų nugaros atitinkamai išsirikiuos du „Red Bull“ bolidai – čempionato lyderis Maxas Verstappenas iš Nyderlandų startuos trečias, o jo komandos draugas meksikietis Sergio Perezas šias lenktynes pradės iš ketvirtosios startinės pozicijos.

Šiuo metu dėl nugalėtojų titulo asmeninėje įskaitoje jau kovoja tik du lenktyninkai – Maxas Verstappenas (287.5tšk.) ir Lewisas Hamiltonas (275.5tšk.).

Tuo tarpu konkstruktorių įskaitoje dėl pergalės 2021 metų sezone grumiasi „Mercedes“(460.5tšk.) ir „Red Bull Racing Honda“ (437.5tšk.) ekipos.

Meiksikos etapas traukia žiūrovus dėl gana ilgų dviejų tiesiųjų atkarpos, kur bolidai išvysto įspūdingus greičius, bei po jų sekančios vingiuotos trasos dalies. Taigi, ši trasa idealiai patikrina visus reikiamos tiek bolidų, tiek pilotų įgūdžius.

Lenktynių pradžia – 21:00 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts