Michaelis Schumacheris tęs gydymą JAV?

2013 m. gruodį Michaelis Schumacheris prancūzų Alpėse gavo sunkią galvos smegenų traumą. Nuo to laiko bet kokia informacija apie septyniskart pasaulio čempiono sveikatą lieka uždara. Vokiečių žurnalas „Bravo“, remdamasis patikimais šaltiniais, rašo, kad Schumacherio žmona Korina nutarė pratęsti vyro gydymą JAV.

Leidinys praneša, kad M. Schumacherį gali atvežti į Teksasą, kur šeima turi rančą. Ten pat yra įsikūrusi garsaus galvos traumų specialisto Marco Mixo klinika. Kaip pažymi „Bravo“, lenktynininko šeimoje deda dideles viltis į gydymą šioje klinikoje.

„Mes turime didelę patirtį dirbdami su pacientais, turinčiais panašias traumas, – žurnalas cituoja Marcą Mixą. – Tikėtina, kad Europoje nėra klinikų su tokia patirtimi, kokią turime mes“.

Jei pranešimas atitinka tikrovę, tai galima daryti išvadą, kad Michaelio sveikatos būklė per pastarąjį laiką nepasikeitė, tačiau šansų pasveikti dar yra…

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts