Aiškėja, kam atiteks geriausio metų futbolininko apdovanojimas

Dešimt metų trukęs Lionelio Messi ir Cristiano Ronaldo dominavimas individualiose apdovanojimuose bus nutrauktas.

Žurnalistas Mootazas Chehade praneša, kad šių metų "Ballon d'Or" (Auksinis kamuolys – liet.) bus įteiktas vienam iš Madride rungtyniaujančių žaidėjų. Cristiano Ronaldo šią vasarą patraukė į Turino "Juventus", todėl akivaizdu, kad jo šiame sąraše nėra.

Jis skelbia, kad "France Football" komanda, kuri ir organizuoja šiuos rinkimus, kitą savaitę vyks į Ispanijos sostinę, kur bus atlikta įprasta fotosesija ir interviu su apdovanojimo nugalėtoju. Visas šis žurnalistinis darbas bus atliekamas dėl leidinio viršelio, kuris pasirodys iškart po oficialios ceremonijos.

Žurnalistas taip pat nurodė, kad Kylianas Mbappe triumfuos Raymondo Kopos apdovanojimuose, kuris nuo šių metų yra įsteigtas siekiant apdovanoti geriausią metų futbolininką iki 21-erių metų.

"Ballon d'Or" rinkimuose aiškaus favorito nėra net ir paskelbus, kad jį laimės vienas iš "Real" arba "Atletico" komandos žaidėjų. Realu, kad lenktynės vyksta tarp Antoine'o Griezmanno bei Luka Modričiaus. Raphaelis Varane taip pat yra vienas iš tų trijų galimų variantų.

Paskutinis kartas, kai "Auksinio kamuolys" neatiteko C. Ronaldo arba L. Messi, buvo 2007 metais. Tuomet triumfavo fenomenalų sezoną su "Milan" sužaidęs Kaka.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts