Anglijos ir Škotijos mūšis baigėsi be įvarčių

Penktadienio vėlų vakarą Europos futbolo čempionato D grupėje įvyko principinis mūšis tarp Anglijos ir Škotijos futbolininkų. Rungtynės tarp Britų salų komandų baigėsi be įvarčių lygiosiomis 0:0.

Jau nuo pat rungtynių pradžios buvo aišku, kad užvirs labai įtempta kova. Abiejų ekipų futbolininkai nevengė kontakto. Ketvirtąją rungtynių minutę She Adamsas turėjo puikią progą išvesti Anglijos rinktinę į priekį, tačiau jo smūgis buvo nublokuotas.

11-ąją minutę Anglijos rinktinės futbolininkai, taip pat turėjo auksinę progą išsiveržti į priekį, kai po pakelto kampinio Johnas Stonesas aukščiausiai pašokęs atliko puikų smūgi galva, tačiau kamuolys atsimušė į virpstą. 17-ąją minutę dar vieną nuostabią progą išvesti anglus į priekį turėjo Philas Fodenas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo greta vartų.

Po ilgosios pertraukos aikštėje pasirodę anglai iškarto užgulė škotų vartus, tačiau kelios pavojingos atakos baigėsi be įvarčių. Nors antrajame kėlinyje anglai organizavo didžiąją dalį atakų Škotijos futbolininkai taip pat kūrė pavojingas atakas ir sugebėjo pakelti net 3 kampinius, vis tik įvarčių nei vienai ekipai pasiekti nebepavyko.