Arti sensacijos buvę vengrai sužaidė lygiosiomis su prancūzais

Europos futbolo čempionate 2018 metų pasaulio čempionai Prancūzai ir toliau nedemonstruoja savojo futbolo. Vos pirmąjį įvartį čempionate pasiekę prancūzai nesugebėjo išnaudoti begalės puikių progų ir lygiosiomis 1:1 sužaidė su Vengrijos rinktine.

Rungtynės prasidėjo Prancūzijos rinktinės šturmu prie vengrų vartų. Prancūzai nuolatos kūrė ataką po atakos, o 14-ąją minutę Karimas Benzema atliko labai pavojingą smūgį link varžovų vartų, o nuo įvarčio išgelbėjo tik vengrų ekipos vartininkas.

26-ąją minutę aikštę priverstas palikti buvo šeimininkų rinktinės kapitonas Adamas Szalai. Vis tik, net ir be kapitono Vengrijos rinktinė sugebėjo išbėgti į greitą kontrataką, o smaigalyje atsidūręs Attila Fiola atliko retą, tačiau tikslų smūgį į Hugo Lloriso saugomus vartus bei išvedė savo komandą į priekį 1:0

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštėje ženkliai nepasikeitė. Ir toliau vytis savo varžovus turėję prancūzai kūrė pavojingas atakas. 66-ąją minutę Hugo Llorisas tolimu perdavimu surado Kylianą Mbappe, kuris privertė suklysti vengrų gynėjus bei atliko aštrų perdavimą Antoine‘ui Griezmannui. Pastarasis nesunkiai nukreipė kamuolį į varžovų vartus ir išlygino rezultatą 1:1.