Atgal į realybę: šveicarai sutriuškino lietuvius

Po itin retos pergalės Lietuvos futbolo rinktinė ir vėl sugrįžo į nesėkmių kelią. Valdo Ivanausko auklėtiniai namuose 0:4 nusileido svečiams iš Šveicarijos ir patyrė šeštąjį pralaimėjimą per pastarąsias septynerias atrankos į pasaulio taurę rungtynes.

Į priekį šveicarai išsiveržė 31-ąją minutę, kai po pakelto kampinio Beelas Embolo pasiuntė kamuolį galva į lietuvių vartus. Dar po kiek daugiau nei dešimties minučių Fabianas Scharas atliko tolimą perdavimą Renato Steffenui, o pastarasis vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą 45-ąją minutę Xherdanas Shaqiri dar kartą stojo kelti kampinį, kur atliko perdavimą daug erdvės turėjusiam Beelui Embolo. Pastarasis ir vėl sėkmingai sugebėjo nuginkluoti Lietuvos rinktinės vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo ketvirtąją pridėto laiko minutę įvartį pelnęs Mario Gavranovičius, o šveicarai šventė pergalę 4:0.