Brazilijos rinktinė prasibrovė į Pietų Amerikos čempionato pusfinalį (VIDEO)

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Brazilijoje vykstančiame "Copa America" turnyre buvo sužaistas pirmasis ketvirtfinalio susitikimas.

Turnyro šeimininkai brazilai Porto Alegrėje susigrūmė su Paragvajumi. Po varginančios ir 11 metrų baudinių pareikalavusios kovos kelialapį į pusfinalį nuskynę Brazilijos futbolininkai.

Įvarčių komandos per pagrindinį laiką taip ir nepasiekė. Paragvajus nuo 58-os minutės buvo priverstas varžytis dešimtyje, tačiau net ir tai nepadėjo brazilams pasiekti pergalingo įvarčio.

Ištiksėjus pagrindiniam laikui, komandos pradėjo ruoštis 11 m. baudinių serijai – "Copa America" turnyro ketvirtfinalio etape nėra žaidžiamas pratęsimas, nors nuo pusfinalio ši taisyklė ir vėl įsigalios.

Baudinių serija nesėkmingai prasidėjo Paragvajui – pirmasis smūgis nepasiekė tikslo, o brazilai sumušė tris iš eilės. Ketvirtojo nerealizavo Roberto Firmno, tačiau Paragvajus penktu bandymu vėl smūgiavo ne tiksliai, o Gabrielis Jesusas iškart po nesėkmingo varžovų smūgio užbaigė seriją pasiekęs ketvirtąjį tikslų baudinį.

Brazilų pusfinalyje lauks Argentinos – Venesuelos poros nugalėtojas.

Rezultatas:

Brazilija 0 – 0 Paragvajus
(11 m. baudinių serija: 4-3)
58′ F. Balbuena (Paragvajus) pašalintas iš aikštės

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts