C. Ronaldo pareiškimas: esu geriausias futbolininkas istorijoje

Vakar iškilmingoje "Ballon d'Or" apdovanojimų ceremonijoje Cristiano Ronaldo ant Eifelio bokšto atsiėmė savo penktąjį "Auksinį kamuolį".

"France Football" leidinys ir žurnalistai iš viso pasaulio 32-ejų metų Portugalijos rinktinės puolėją išrinko geriausiu metų futbolininku. Jis už savo nugaros paliko Lionelį Messi ir pakartojo būtent jo pasiektą rekordą.

Netrukus po apdovanojimų ceremonijos "France Football" išleido interviu su Madrido "Real" žvaigžde, kuriame jis nesikuklino pagirti savęs ir pasakyti, kas iš tikrųjų yra geriausias futbolininkas istorijoje.

"Esu geriausias žaidėjas futbolo istorijoje – tokiu buvau tiek geriausiais, tiek blogiausiais momentais", – minėtam futbolo leidiniui sakė C. Ronaldo.

"Aš gerbiu kiekvieną, tačiau dar nesu matęs geresnio futbolininko už save. Visada tai turėjau savo galvoje. Nei vienas futbolininkas negali padaryti to, ką darau aš. Nėra labiau "užbaigto" futbolininko nei aš: žaidžiu abejomis kojomis, esu greitas, stiprus, gebu žaisti galva, pelnau įvarčius ir atlieku rezultatyvius perdavimus.

Žinau, kad yra žmonių, kurie teikia pirmenybę Neymarui ar Lioneliui Messi. Tačiau aš jums pasakysiu vieną dalyką: nėra daugiau tokio futbolininko, kaip aš.

Niekas nėra laimėjęs daugiau individualių prizų nei aš. Aš nekalbu tik apie "Ballon d'Or". Tai kažką pasako apie mane, juk taip? Taip yra ne vien dėl to, kad sporto salėje praleidžiu labai daug laiko, kaip galvoja kiti. Viskas susideda iš daugybės dalykų. Juk tokios legendos kaip Mayweatheris ir LeBronas Jamesas nepasiekė tokių aukštumų netyčia. Rezultatai priklauso nuo daugybės faktorių. Norint būti aukščiausiame lygyje ir jame išsilaikyti tu privalai turėti daugiau talento nei kiti.

Aš laimėjau "Auksinį kamuolį" dar prieš Messi gaunant pirmąjį, tačiau tada jis laimėjo keturis iš eilės. Neketinu slėpti ir sakyti, kad nebuvau dėl to piktas. Aš atvykdavau į ceremonijas ir likdavau be pagrindinio prizo. Vienu momentu nebenorėjau ten keliauti, nes buvau praradęs motyvaciją. Nenorėjau ten keliauti tik dėl to, kad padaryti nuotrauką su kitais.

Tačiau žingsnis po žingsnio aš sugrįžau. Pasakiau sau, kad gyvenimas susideda iš dviejų etapų – pradžios ir pabaigos, o futbole yra skirtingai – viskas susideda iš pabaigos, o ne pradžios. Buvau kantrus ir per tuos metus sugebėjau iškovoti keturis "Auksinius kamuolius", – užbaigė geriausias metų futbolininkas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts