„Villarreal“ ir vėl paliko „Manchester United“ be trofėjų

Trečiadienio vėlų vakarą Gdanske įvyko UEFA Europos lygos finalo rungtynės. Pirmą kartą klubo istorijoje čempionais tapo „Villarreal“ futbolininkai, kurie palaužė „Manchester United“ vienuolikę. Unai Emery auklėtiniai triumfuoti sugebėjo tik po 11 metrų baudinių. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Rungtynių pradžioje daug aktyvesni buvo „Manchester United“ futbolininkai, tačiau jiems pasižymėti nepavyko. Tuo tarpu „Villarreal“ futbolininkai įvarčio siekti bandė iš standartinių padėčių ir vien pirmajame kėlinyje kėlė 4 kampinius. Vis tik, pirmieji į priekį 29-ąją minutę išsiveržė šeimininkai, po Gerardo Moreno tikslaus smūgio.

Praleidę įvartį Ole Gunnaro Sulkjaero auklėtiniai dar aktyviau ėmė spausti varžovų vartus, tačiau pirmajame kėlinyje išlyginamojo įvarčio pasiekti nepavyko. Po ilgosios pertraukos „United“ ir toliau dominavo aikštelėje. 55-ąją minutę Edisonas Cavani sulaukė nuostabios progos ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą bei išlygino rezultatą.

Per likusį rungtynių laiką daugiau nė viena ekipa įvarčių pasiekti nebesugebėjo, todėl nugalėtoją teko aiškintis baudinių serijoje.

Nugalėtoją išsiaiškinti prireikė net 22 baudinių. Vis tik, nugalėtojas paaiškėjo po „Manchester United“ ekipos vartininko Davido de Gea netikslaus smūgio.