C.Ronaldo sugrįžimas į „Man Utd“ gretas pažymėtas skambia pergale bei pelnytu dubliu

C.Ronaldo sugrįžimo rungtynėse pelnė dublį

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje 4 – 1 sutriuškino „Newcastle Utd“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę. Šiame mače labiausiai išsiskyrė į „raudonųjų velnių“ gretas sugrįžęs C.Ronaldo.

Jau 20-tąją žaidimo minutę Raphaelis Varane atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė ir rezultatas liko nepakitęs.

Pirmasis varžybų įvartis tikslą pasiekė per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Cristiano Ronaldo atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0. Portugalas pelnė savo įvartį „Premier“ lygoje net po 12 metų ir 124 dienų pertraukos.

Po ilgosios pertraukos „Newcastle Utd“ futbolininkams pavyko sugrąžinti rungtynėms intrigą. Javieras Manquillo 56-ąją žaidimo minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Tiesa, „Newcastle Utd“ ekipos džiaugsmas tęsėsi neilgai. Vos po 6 minučių tas pats C.Ronaldo rado progą atlikti puikų smūgį ir nuginklavęs varžovų vartininką persvėrė rezultatą „Man Utd“ naudai 2:1.

Susigrąžinę iniciatyvą raudonieji velniai nepaleido jos iš savųjų rankų bei sugebėjo ją solidžiai padidinti. 80-ąją žaidimo minutę  Bruno Fernandesas atliko fantastišką smūgį iš tolimos distancijos ir rezultatas tapo 3:1. Paskutinį tašką šiame susitikime padėjo Jesse Lingardas, kuris 92-ąją minutę dar vienu nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką, o „Man Utd“ iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 4:1.