Čempionų lygoje – dramatiška „Man City“ pergalė ir sensacingas „Real“ pralaimėjimas

Antradienį 22 valandą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dar šešerios antrojo E-H grupių rato rungtynės.

Netikėčiausias rezultatas užfiksuotas Maskvoje, kur vietos CSKA sugebėjo patiesti triskart turnyro čempionus Madrido "Real" futbolininkus. Be daugumos lyderių žaidę "baltieji" praleido ankstyvą įvartį ir neberado priešnuodžių prieš varžovų gynybą – rusai pasiekė sensacingą pergalę rezultatu 1:0.

Madrido "Real" rungtynes pradėjo tragiškai – jau 2-ąją minutę Toni Kroosas suklydo atlikdamas perdavimą atgal, ten prieš gynėjus iššokęs Nikola Vlasičius perėmė kamuolį ir nuginklavo Keylorą Navasą.

Per likusį rungtynių laiką CSKA praktiškai nekėlė jokio pavojaus K. Navaso ginamiems vartams, svečiai net tris kartus sudrebino varžovų vartų konstrukciją, tačiau įmušti išlyginamojo įvarčio taip ir nepajėgė. Pačioje susitikimo pabaigoje už išlietą pyktį ant teisėjo dar iš aikštės buvo pašalintas Igoris Akinfejevas.

Kitoje G grupėje "Roma" atsitiesė po Madride patirto pralaimėjimo ir rezultatu 5:0 sudaužė Pilzeno "Viktoria". Nugalėtojams net tris įvarčius pridėjo Edinas Džeko.

Nemažai dėmesio sulaukusios rungtynės H grupėje tarp "Valencia" ir "Manchester United" baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Kitose grupės rungtynėse "Juventus" sutriuškino "Young Boys", todėl tapo vienvaldžiais turnyrinės lentelės lyderiais.

E grupėje Lisabonos "Benfica" rezultatyvioje ir permainingoje kovoje rezultatu 3:2 palaužė Atėnų AEK. Savo ruožtu Miuncheno "Bayern" namuose nesugebėjo įveikti Amsterdamo "Ajax" – 1:1.

Matsas Hummelsas išvedė bavarus į priekį dar 2-ąją minutę, tačiau svečiai sugebėjo netrukus išlyginti rezultatą ir atsilaikyti iki pat susitikimo pabaigos.

F grupėje "Lyon" panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išplėšė lygiąsias 2:2 prieš Donecko "Šachtar". Pirmąją pergalę į savo sąskaitą įsirašė Pepo Guardiolos vadovaujamas "Man City" – rezultatu 2:1 nugalėtas "Hoffenheim". "Lyon" po antrojo rato rikiuojasi pirmoje pozicijoje.

Rezultatai:

E grupė

AEK 2 – 3 "Benfica"
6′ [0 – 1] H. Seferovič
15′ [0 – 2] A. Grimaldo
53′ [1 – 2] V. Klonaridis
63′ [2 – 2] V. Klonaridis
74′ [2 – 3] A. Semedo
45+4′ R. Dias ("Benfica") pašalintas iš aikštės

"Bayern" 1 – 1 "Ajax"
4′ [1 – 0] M. Hummels
22′ [1 – 1] N. Mazraoui

F grupė

"Lyon" 2 – 2 "Šachtar"
44′ [0 – 1] J. Moraes
55′ [0 – 2] J. Moraes
70′ [1 – 2] M. Dembele
72′ [2 – 2] L. Dubois

"Hoffenheim" 1 – 2 "Man City"
1′ [1 – 0] I. Belfodil
7′ [1 – 1] S. Aguero
87′ [1 – 2] D. Silva

G grupė

CSKA 1 – 0 "Real Madrid"
2′ [1 – 0] N. Vlasič
90+5′ I. Akinfejev (CSKA) pašalintas iš aikštės

"Roma" 5 – 0 "Viktoria"
3′ [1 – 0] E. Džeko
40′ [2 – 0] E. Džeko
64′ [3 – 0] C. Under
73′ [4 – 0] J. Kluivert
90+2′ [5 – 0] E. Džeko

H grupė

"Man Utd" 0 – 0 "Valencia"

"Juventus" 3 – 0 "Young Boys"
5′ [1 – 0] P. Dybala
33′ [2 – 0] P. Dybala
69′ [3 – 0] P. Dybala
79′ M. Camara ("Young Boys") pašalintas iš aikštės