Garsiausi Europos futbolo klubai rezga planus apie privačią lygą

Vokietijos leidinys "Der Spiegel" pateikė daugiau informacijos apie didžiųjų Europos klubų planus.

Žiniasklaidos priemonė, remdamasi "Football Leaks", rašo, jog garsiausios Senojo žemyno komandos planuoja įsteigti Superlygos turnyrą, o pirmosios rungtynės bus sužaistos 2021-aisiais.

Čempionate grumsis 16 komandų – 11 klubų turės nuolatines vietas ir 20 metų negalės iškristi, o dar penkios ekipos bus laikinos.

Pagrindiniais steigėjais įvardijami Madrido "Real", "Barcelona", Turino "Juventus", "Milan", "Man Utd", "Man City", "Liverpool", Londono "Arsenal", "Chelsea", Miuncheno "Bayern" ir Paryžiaus "Saint Germain" klubai.

Kviestinėmis komandomis taptų Madrido "Atletico", Dortmundo "Borussia", "Marseille", Milano "Inter" ir "Roma".

Svarstoma galimybė įsteigti ir silpnesnę antrąją lygą, kurios penkios stipriausios komandos turėtų progą patekti į Superlygą žaisdamos prieš šio čempionato autsaiderius. Taip būtų išvengta ir Europos Sąjungos įstatymų pažeidimo, nes lyga liktų atvira.

Kol kas nėra aišku, ar Superlyga pakeis Čempionų lygos kovas ir ar pirmenybių dalyvės pasitrauks iš vietinių čempionatų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts