Dubajuje įvyko „Globe Soccer Awards“ apdovanojimai

Globe Soccer Awards

Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje surengtuose kasmečiuose prestižiniuose apdovanojimuose ryškiausiai žibėjo 35 metų portugalo Christiano Ronaldo žvaigždė – „Juventus“ puolėjas pripažintas geriausiu XXI a. futbolininku.

Tarp kitų nominantų šiam apdovanojimui buvo egiptietis Mohamedas Salah, argentinietis Leonelis Messi, brazilas Ronaldinho.

Geriausiu amžiaus treneriu tapo katalonas Josepas Guardiola, geriausiu klubu – Madrido „Real“, o geriausiu agentu išrinktas C. Ronaldo atstovaujantis Jorge Mendezas. Beje, pats J. Mendezas ir yra vienas iš „Globe Soccer Awards“ apdovanojimų iniciatorių.

Geriausiu metų futbolininku išrinktas 2020 metus dėl asmeninių apdovanojimų gausos ilgai prisiminsiantis lenkų puolėjas Robertas Lewandowskis, jo atstovaujamas Miuncheno „Bayern“ tapo metų klubu, o šį Vokietijos klubą treniruojantis Hansas-Dieteris Flickas – metų treneriu.

Specialūs prizai už karjeros pasiekimus įteikti ispanų vartininkui Ikerui Casillasui ir gynėjui Gerardui Pique.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts