L. Suarezas išgelbėjo „Barcelona“ rungtynėse su „Atletico“

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku "Wanda Metropolitano" stadione įvyko išskirtinė dvikova – Madrido "Atletico" susigrūmė su "Barcelona". Diego Simeone auklėtiniai ilgą rungtynių laiką pirmavo, tačiau mačo pabaigoje išsaugoti pergalės nesugebėjo – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1-1.

21-ąją minutę "Atletico" į priekį išvedė Saulis Niguezas, pelnęs puikų įvartį iš maždaug 20 metrų. Per likusį pirmojo kėlinio laiką katalonai nerado kuo atsakyti varžovams.

Antrajame kėlinyje vaizdas buvo skirtingas – "Atletico" beveik visą laiką buvo gynyboje, o "Barca" bandė pralaužti Jano Oblako ginamus vartus.

Tai padaryti nebuvo lengva, tačiau 82-ąją minutę Luisas Suarezas po Sergi Roberto aukšto perdavimo galva pasiekė įvartį ir išplėšė lygiąsias šioje dvikovoje.

"Barcai" tai buvo pirmieji prarasti taškai šiame sezone – iki tol katalonai skynė vien tik pergales. Jų sąskaitoje yra 22 taškai ir vis dar išsaugotas saugus pranašumas prieš Madrido "Real" – 5 taškai.

"Atletico" savo sąskaitoje turi 16 taškų ir užima trečiąją vietą.